znajdź z nami Swoje miejsce...

O NAS

 

Słów kilka o Mapfabryce:)

 

WITAJCIE:)

Działamy na rynku designu i reklamy od 2013 roku, kiedy to po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi podjęliśmy działania w tym kierunku. Nie jest to kierunek łatwy, tym bardziej dlatego, że ciągle nie jest to rynek jakościowy tylko cenowy. I my też daliśmy się wciągnąć w ten cenowy nurt. Tworzyliśmy dużo i jak najtaniej… za dużo.
Staliśmy się rzemieślnikami, a nie kreatorami. Doszło do tego, że wypalaliśmy nadruk na dwóch paletach(!) kubków tygodniowo, zarywając noce, będąc niedocenianym przez klientów i co najgorsze przez samych siebie. Kiedyś trzeba było powiedzieć „Stop”. I tak własnie uczyniliśmy, dostrzegając, że tkwiliśmy w tym za długo. Ale to na błędach człowiek się uczy. Zostaliśmy przy stałych, sprawdzonych reklamowych klientach, ale dla Nich działaliśmy (i nadal działamy) niejako „w tle”.
Od końca 2016 roku zmieniliśmy siebie i nasz profil. Działalność nasza przekształciła się w pracownię i znowu na pierwszym miejscu znalazła się kreacja. Z zamiłowania do podróży i poznawania nowych przestrzeni, powstał design w postaci plakatów do wnętrz, odnoszących się do konkretnych miejsc na świecie. Czy to w postaci współczesnych map, czy to w postaci współrzędnych, czy usytuowania konkretnych budynków, firm, stadionów.
Zawsze mieliśmy bzika na punkcie retuszu cyfrowego starych skanów. Stąd cyfrowa renowacja starych map i rycin, które nabierają dawnej świetności nie tracąc walorów historycznych i równie pięknie jak kiedyś wyglądają wydrukowane, oprawione, uświetniając klasyczne i nowoczesne wnętrza. Taka jest nasza historia, tak powstała pracownia – MAPFABRYKA.
Zapraszamy razem z nami, do świata nietuzinkowych miejsc. Zapraszamy do sklepu pracowni – mapfabryka.pl .
Czujcie się dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.