znajdź z nami Swoje miejsce...

O NAS

NASZA HISTORIA:

Witamy serdecznie. Z tej strony my:)

Działamy na rynku designu i reklamy od 2013 roku, kiedy to po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi podjęliśmy ten temat. Nie jest to temat łatwy, tym bardziej dlatego, że ciągle nie jest to rynek jakościowy tylko cenowy. I my też daliśmy się wciągnąć w ten cenowy nurt. Tworzyliśmy dużo i jak najtaniej… za dużo.

Staliśmy się rzemieślnikami, a nie kreatorami. Doszło do tego, że wypalaliśmy nadruk na dwóch paletach(!) kubków tygodniowo, zarywając noce, będąc niedocenianym przez klientów i co najważniejsze przez samych siebie. Kiedyś trzeba było powiedzieć „Stop”.  Zrezygnowaliśmy z tego. To był błąd, że tkwiliśmy w tym aż tak długo. Ale na błędach człowiek się uczy. Zostaliśmy przy stałych, sprawdzonych reklamowych klientach, ale dla Nich działamy niejako w tle.

Od końca 2016 roku zmieniliśmy siebie i nasz profil. Działamy teraz bardziej jako pracownia. W końcu znowu zaczęliśmy kreować. Jako, że lubimy podróże i poznawanie nowych przestrzeni, związaliśmy się z designem w postaci plakatów do wnętrz, odnoszących się do konkretnych miejsc na świecie. Czy to w postaci map, czy to w postaci współrzędnych, czy usytuowania konkretnych budynków, firm, stadionów.

Zawsze też mieliśmy bzika na punkcie retuszu cyfrowego starych skanów. Stąd cyfrowa renowacja starych map i rycin, które nabierają dawnej świetności nie tracąc walorów historycznych i równie pięknie jak kiedyś wyglądają wydrukowane, uświetniając klasyczne wnętrza. Tak powstała pracownia – MAPFABRYKA.

Zapraszamy do naszego świata. Zapraszamy  do sklepu naszej pracowni – mapfabryka.pl .

Czujcie się dobrze,

Roman, Asia, Janek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.